REPUBLIC T-SHIRT pánske bambusové tričko

REPUBLIC T-SHIRT pánske bambusové tričko OS55

PROGRESS

0 ks ?

34 EUR


Pánske bambusové tričko CR je vyrobená zo zmesi bambusu a bavlny. Bambusové vlákno má prirodzené antibakteriálne vlastnosti. V horúcom počasí je bambus prirodzene chladný na dotyk a táto vlastnosť je zachovaná pre vlastnosti materiálu. Košeľa má okrúhly výstrih a pohodlný strih, ktorý zaručuje maximálne pohodlie. Tričko v českých národných farbách je ideálne pre športové tímy a kluby. Využijete ho na výpravy do českých hôr alebo na rieky s partiou kamarátov aj na náročné zahraničné expedície s tímom cestovateľov. Ocení ho každý športový fanúšik a nadšenec.

- bambusové vlákno dodáva výrobku výnimočne príjemný pocit na dotyk 
- bambusové vlákno má prirodzené antibakteriálne vlastnosti
- hrubší materiál s vyššou gramážou, vhodnejší na celoročné nosenie

materiál: 40 % bambusové vlákno + 55 % bavlna + 5 % elastan
hmotnosť: 190 g/m2

Provedenie krátke rukávy
Aktivita turistika / voľný čas / urban style
Kolekcia Outdoor stuff
 

BAMBUSOVÉ VLÁKNO

Bambusové vlákno je výraz používaný pre textilnú surovinu získavanú zo stonky bambusu. Vlákna na priemyselné spracovanie textilu sú známe až od konca 20. storočia. Až v roku 2007 bola na európsky trh uvedená priadza. Ide o viskózové vlákno vyrobené z bambusu, ktoré je na dotyk príjemnejšie ako bavlna. Bambusové vlákno má prirodzené antibakteriálne vlastnosti vďaka obsahu látky nazývanej "KUN". V porovnaní s bavlnou je bambus dokonca až o 60 % odolnejší voči rastu baktérií, takže materiál odoláva zápachu aj pri dlhodobom nosení. Bambusové vlákno má tiež vynikajúce termoregulačné vlastnosti. V horúcom počasí je bambus prirodzene chladný na dotyk a táto vlastnosť je zachovaná pre vlastnosti pleteniny.

Výrobky z tohto vlákna sú veľmi príjemné na dotyk, zaručujú optimálnu tepelnú rovnováhu tela, prirodzene schnú a poskytujú dlhotrvajúci pocit sviežosti pri nosení.

Šetrný k prírodě Antibakteriálny Termoregulačný Jemný na omak

Ďalší tovar z tejto kategórie