• Prečo nakupovať u nás?

30 tisíc položiek na sklade

Viete, objednáte si tovar a ten je u dodávateľa alebo bohvie kde a vy musíte čakať? No u nás to neprichádza do úvahy.
V našom sklade je vždy približne 30 tisíc kusov funkčnej a športovej bielizne.

Potrebné informácie o každom výrobku nájdete vždy na našej webovej stránke.  Ak máte ešte nejaké otázky, sme tu, aby sme vám pomohli.
Kontaktovať nás môžete e-mailom na adrese info@progress-cz.cz alebo telefonicky na čísle +420 382 222 221.

 

 Sme vlastenci a ctíme si tradície

Nákupom u nás podporujete českú ekonomiku. Sme domáca značka s niekoľkoročnou tradíciou a vlastným dizajnérskym tímom. Prevažná väčšina našich výrobkov sa vyrába v juhočeskom Písku.

 

 Zľava na celý život

Kto by v dnešnej dobe nechcel niečo navyše na celý život, ak to nie je trest odňatia slobody. Za registráciu v našom e-shope získate odmenu - 5% zľavu na každý nákup.

 

 Ja zbieram, ty zbieraš, my zbierame

Za každý nákup získate vernostné body, ktoré vám ušetria peniaze pri ďalšom nákupe. Áno, je to tak jednoduché, ako to znie.

    

 Dodávame raketovou rýchlosťou

Elon Musk pre nás síce ešte nepracuje, ale vďaka vlastným skladom a dostatočným zásobám sme rýchlejší ako Falcon Heavy a vaše objednávky odosielame hneď po ich odoslaní. Vašu objednávku odošleme do 48 hodín.

 

 Doprava zadarmo

Dnes a zajtra tiež zadarmo. Stačí si u nás kúpiť akýkoľvek výrobok alebo výrobky v celkovej hodnote nad 1500 Kč a my za vás automaticky zaplatíme poštovné alebo prepravné.

 

Špičková technológia

Sme lídrom v oblasti športového oblečenia a nehanbíme sa za to. Práve naopak! Už teraz používame futuristické materiály a riešenia,
ktoré vás podržia za každého počasia.

 

 Showroom Progress a ďalšie kamenné predajne

Objednávku si môžete kedykoľvek vyzdvihnúť aj osobne a vyskúšať ju priamo na mieste. Kde. Napríklad v našom showroome na Veľkom námestí v Písku alebo v našich partnerských predajniach, kde je vám k dispozícii takmer kompletný sortiment výrobkov PROGRESS. Nekupujte ho.

 

 Istota je naša sestra, spoľahlivosť je náš brat.

Áno, a my tiež! Nepáči sa vám objednaný tovar? Nesedí farba, veľkosť alebo niečo iné? Potom nám ho jednoducho vráťte. Možnosť
samozrejmosťou je vrátenie tovaru do 14 dní bez udania dôvodu a rýchle vybavenie reklamácie.

 

Priateľ na telefóne

Radi vám poradíme alebo pomôžeme vyriešiť vaše problémy. Máte otázku?
Neviete, čo s objednávkou? Zavolajte na +420 382 222 221 alebo napíšte na info@progress-cz.cz